Merlinův dětský svět

Dnes zavřeno

Kontakty

Web www.merlinskinderwelt.com/cs/

Otevírací doba

Pondělí Zavřeno
Úterý Zavřeno
Středa Zavřeno
Čtvrtek Zavřeno
Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 19:00
Neděle 10:00 - 19:00

200 atrakcí - na zemi, ve vodě, ve vzduchu i pod střechou

Merlinův dětský svět v Family City nabízí spoustu legrace pro malé i velké. Pro děti každého věku, ale i jejich rodiče nabízíme zábavu, která nezná hranic. Naleznete zde více než 200 atrakcí - na zemi, ve vodě, ve vzduchu i pod střechou, bistro s vlastní nabídkou Merlinových jídel a obchůdek s hračkami a cukrovinkami.

V Merlinově dětském světě máme skoro vše

V Merlinově dětském světě jsou k dispozici také prostory multifunkčního kina, kde vám rádi uspořádáme narozeninovou oslavu plnou balónků, dárků a překvapení. Navštívit můžete také mega velké lanové centrum Sky Trail, které se rozprostírá více než 20 m nad zemí a nabízí nezapomenutelný výhled na celý areál Family City.

Děti se vyřádí na motokárách nebo si mohou vyzkoušet své dovednosti a znalosti silničního provozu na dětském dopravním hřišti. V Merlin´s Kinderwelt si užijete zábavu za každého počasí! Čekají na vás atrakce jak venku, tak ve vnitřní části.

Ceník

Do dětského světa je vstup ZDARMA!

Atrakce v Merlinově dětském světě se platí prostřednictvím tokenů, které je možné zakoupit na místě ve výměnných automatech za české koruny a za eura.

Copyright 2020 - 2024 Family City. Všechna práva vyhrazena. Cookies
Designed by: Jiří Brda | Created by: Reklalink s.r.o.