Uplynulé akce

Family Day 12 Neděle
Kvě 2024
Family Day

Na prostranství před Merlinovou farmou proběhla velkolepá rodinná akce s příznačným názvem FAMILY DAY! Na hlavním pódiu vystupovali umělci s orientálními tanci, zajímavé bylo i vystoupení s hadem, fakírské lože a psí akrobacie. Akcí provázel mediálně známý a sympatický český moderátor Petr Kumpfe, který bravurně přepínal mezi češtinou a němčinou. Následovala skvělá bublinová show a ukázka dravců. Naproti pódiu jezdili rytíři na koních a opodál probíhaly řemeslné trhy s ukázkami každodenních činností našich předků. Po celou dobu návštěvníky bavil svými žertíky kouzelník Aladin a z výšky vše sledovali chůdaři ve stylových kostýmech. Zdarma byla pro všechny mlsouny připravena cukrová vata a popcorn, dále i malování na obličej a nástřiky tetování. Děti se mohly vyřádit na skákacím hradu, povozit se na konících, či si prohlédnout pravé hasičské auto a podívat se na ukázku činnosti záchranné služby. Každý měl také možnost vytočit si některou z výher na kole štěstí. NAPSALI O NÁS & VIDEO Z AKCE

Pokračovat ve čtení
Casdagli Tasting Night 18 Čtvrtek
Dub 2024
Casdagli Tasting Night

Večer ve znamení výborných rumů a doutníků, takový byl Casdagli Tasting Night v Excalibur City. S historií značky a jednotlivými degustovanými doutníky seznámil hosty sám majitel značky Casdagli Cigars – pan Jeremy Casdagli. Degustování proložil poutavým výkladem, který zahrnoval nejen historii, ale také popis výroby a spoustu dalších zajímavostí. Jednalo se rozhodně o neopakovatelný zážitek pro všechny doutníkové a rumové „všeználky“, ale i laiky. Již teď plánujeme spoustu dalších eventů, nenechte si to ujít a sledujte náš kalendář akcí.

Pokračovat ve čtení
Velikonoce v Merlinově dětském světě! 01 Pondělí
Dub 2024
Velikonoce v Merlinově dětském světě!

Také letos jsme si pro naše dětské návštěvníky připravili bohatý program na celé velikonoční prázdniny. Zajíček pečlivě schoval spoustu zlatých vajíček, které měly děti za úkol hledat. Za každé nalezené vejce obdržely velké čokoládové vajíčko. Mezitím náš zajíček pobíhal po celém dětském světě a rozdával sladkosti i ostatním dětem, které měly zrovna na práci něco jiného. Některé například vyráběly s našimi animátory krásné velikonoční dekorace, jiné sledovaly v kině pohádky, sbíraly cenné tikety, aby si za ně mohly vybrat něco pěkného v Merlinově obchůdku, nebo běhaly a hledaly tu nejlepší atrakci ze všech!

Pokračovat ve čtení
Otevření nového Museum of Bricks! 22 Pátek
Bře 2024
Otevření nového Museum of Bricks!

V areálu Merlinova dětského světa jsme otevřeli novou pobočku Museum of Bricks plnou kostiček a setů LEGO®. Otevření muzea nalákalo spoustu návštěvníků a novinářů z regionu. Muzeum totiž ve všech pěti pobočkách střeží o největší sbírku LEGO® setů na světě, zapsanou i v Guinnesově knize rekordů. Na ploše 250 m2 se nachází více než 2.500 unikátních modelů českých i světových památek. Děti v naší pobočce zaujal moc hezký hrací koutek, kde si mohou třeba spolu s rodiči postavit vlastní umělecké dílo z tisíců kostiček. Jste-li opravdovým milovníkem stavebnice LEGO®, potěší Vás jistě i nadstandardně vybavená prodejna, kde naleznete stavebnice za outletové ceny, a to jak aktuální edice, tak limitované sety a exkluzivní produkty LEGO®, které se jen stěží shánějí. Museum of Bricks určitě stojí za návštěvu!

Pokračovat ve čtení
Silvestr v muzeu Terra Technica 31 Neděle
Pro 2023
Silvestr v muzeu Terra Technica

Již podruhé jsme letos uspořádali silvestrovskou párty v našem muzeu Terra Technica a bylo to opět velkolepé. Nechyběla živá hudba, výborné jídlo, tombola, ohňostroj a vše ostatní, co k silvestru patří. Všichni zúčastnění se skvěle bavili a prý už se těší, že i letos přivítají nový rok společně s námi.

Pokračovat ve čtení
Santa Claus 24 Neděle
Pro 2023
Santa Claus

Santa Claus v Merlinově dětském světě rozdávál dárky všem! Jako každý rok k nám i letos zavítal Santa Claus se svými pomocníky a dovezli spoustu dárků pro všechny malé i velké. Navštívit jste je mohli o adventních víkendech v Merlinově dětském světě a vybrat si tak svůj první vánoční dárek. Každý se mohl se Santou také vyfotit a pošeptat mu, co by si přál najít pod vánočním stromečkem.

Pokračovat ve čtení
Bubbleshow 21 Sobota
Říj 2023
Bubbleshow

A takto vypadala naše bubbleshow. Bylo to skvělé! Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit opět brzy!

Pokračovat ve čtení
Slavnostní otevření Retro Total Shopu 21 Čtvrtek
Zář 2023
Slavnostní otevření Retro Total Shopu

Ve čtvrtek 21.9. jsme slavnostně otevřeli nový Retro Total Shop ve Freeport Fashion Outlet. Eventu se zúčastnili novináři i významné osobnosti z České republiky i Rakouska. A bylo to velkolepé…. Nechyběl kouzelník, skvělá hudba, výborné jídlo a spoustu další zábavy. V Retro Total si přijdou na své všichni milovníci retra. Okouzlí vás široká nabídka suvenýrů, oblečení, obuvi, módních doplňků, nábytku, plechových cedulek, hrnků, LP desek, jukeboxů, retro kuchyňských spotřebičů a mnoho dalšího. Zažijte kouzlo minulých let a navštivte nás. S námi objevíte svět včerejška, který je nyní živější, než kdy předtím.

Pokračovat ve čtení
1. VÝROČÍ MERLINOVY FARMY 03 Sobota
Čvn 2023
1. VÝROČÍ MERLINOVY FARMY

V sobotu 3.6. proběhly v Merlin´s Farm oslavy 1. výročí farmičky. Připraven byl bohatý program: - kolo štěstí - malování na obličej - jízdy na koních - skákací hrad - hry pro děti a mnoho dalšího Po celou dobu rozdával kouzelník Merlin na farmě sladkosti a nechybělo ani nečekané překvapení, kterým bylo narození malého kachňátka indického běžce. Další sourozenci budou v nejbližší době následovat...

Pokračovat ve čtení
Copyright 2020 - 2024 Family City. Všechna práva vyhrazena. Cookies
Designed by: Jiří Brda | Created by: Reklalink s.r.o.