Retro Total shop

Dnes otevřeno: 10:00 - 21:00

Kontakty

AddressFreeport Fashion Outlet

Otevírací doba

Pondělí 10:00 - 21:00
Úterý 10:00 - 21:00
Středa 10:00 - 21:00
Čtvrtek 10:00 - 21:00
Pátek 10:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 21:00
Neděle 10:00 - 21:00

Vítejte v Retro Total, v ráji pro všechny milovníky retra!

Ponořte se s námi do dob minulých a zažijte nostalgii na vlastní kůži.
V našem obchodě nenajdete jen suvenýry, ale také oblečení, obuv, módní doplňky, nábytek a mnoho dalšího.
 
Naše nabídka:
Jedinečný nábytek – vneste do svého domova kouzlo minulých let! Nabízíme opulentní art deco styl až po elegantní designové kousky. Nábytek z Retro Total umí vyprávět příběhy a bude se vyjímat v každé části vašeho domova.
Oblečení – naše pečlivě vybrané vintage kolekce potěší všechny milovníky módy. Najdete zde swingové šaty z 50. let až po trendy vzory 80. let. U nás si najdete svůj individuální styl, který kombinuje retro se současností.
Vintage boty – buďte elegantní se stylovými boty z Retro Total! Od klasických kožených bot až po barevné platformy ze 70. let. U nás najdete perfektní pár pro každou příležitost.
Módní doplňky – žádný outfit není kompletní, pokud k tomu chybí ty správné doplňky. Přijďte si vybrat z naší kolekce šperků, kabelek, klobouků, slunečních brýlí a spoustu dalšího.
Retro suvenýry – s našimi suvenýry darujete vzpomínku. Vykouzlete úsměv na tváři obdarovaného, anebo si udělejte radost jen tak sami pro sebe. Vyberte si z nepřeberného množství plakátů, hraček, doplňků do domácnosti a spoustu dalšího.
 
V Retro Total najdete také široký výběr plechových cedulek, hrnků, LP desek, jukeboxů, retro kuchyňských spotřebičů atd.
 
Zažijte kouzlo minulých let a navštivte nás v našem kouzelném obchodě. S námi objevíte svět včerejška, který je nyní živější, než kdy předtím.
 
Vaše cesta do minulosti začíná teď a tady – v Retro Total ve Freeport Fashion Outlet.

Copyright 2020 - 2024 Family City. Všechna práva vyhrazena. Cookies
Designed by: Jiří Brda | Created by: Reklalink s.r.o.