Excalibur City se mění na Family City

S velkou radostí vás můžeme přivítat ve Family City! Po intenzivním procesu změn se Excalibur City v roce 2024 představuje v novém kabátě a mění se na Family City.

ExcaliburCity se mění na FamilyCity

Každý, kdo se vydává novými směry, čelí na začátku velkým výzvám. Před takovou stál před zhruba 30 lety zakladatel Excalibur City Ronnie Seunig. Rodák z Dolních Rakous postavil první bezcelní obchod na hranici mezi Českem a Rakouskem. Tam začíná naše historie.

Excalibur City se na hranici s Rakouskem rozvinulo v nákupní a zábavní centrum a časem se proměnilo v gigantický komplex s nákupy a zábavou.

Aby zůstala připravena na budoucnost, rozhodla se rodina Seunig pro nové směrování na českém i rakouském trhu: Excalibur City bylo a vždy bude příběhem úspěchu. Snažíme se neustále rozvíjet a po intenzivní interní diskusi jsme se rozhodli otevřít novou kapitolu. Z Excalibur City se tak stane Family City, „Rodinné město“, které bude vyhovovat potřebám a přáním rodin s dětmi. Pouze náš úspěšně zavedený Excalibur FreeShop a E-shop bude nadále fungovat pod stejným názvem, zdůrazňuje Roger Seunig, generální ředitel Family City.

Jeho otec, zakladatel a podnikatel Ronnie Seunig, je také přesvědčen o novém směrování: Family City by se měla v příštích letech stát vedoucí destinací pro výlety na jihu Moravy a východě Rakouska. Kromě změny názvu a vzhledu bude zábavní park postupně kvalitativně vylepšen – ale oblíbený pohádkový svět by u nás měl vždy zůstat.

Naše plány na expanzi rychle postupují, zejména Merlinova farma s tématy „dobrodružství“ a „udržitelnost“ bude zaujímat centrální místo v našich budoucích plánech.

Těšíme se, na vaši návštěvu ve Family City!

Copyright 2020 - 2024 Family City. Všechna práva vyhrazena. Cookies
Designed by: Jiří Brda | Created by: Reklalink s.r.o.